Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 5405
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Czwartek, 29 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 21:43
Autor: TEJO

<b>JELENIA GÓRA
Nieudane włamanie </b>
Trzej mężczyźni w wieku 18, 19 i 20 lat chcieli włamać się do jednego ze sklepów przy ulicy Kasprowicza. Wyłamali roletę i wybili szybę. Do środka jednak nie weszli, ponieważ zatrzymał ich patrol policji. Niedoszli włamywacze byli pijani. Zostali osadzeni w policyjnej izbie zatrzymań. Trwa szacowanie strat i dochodzenie w tej sprawie.

<b>SZKLARSKA PORĘBA
Szukają oszukanych </b>
Policjanci z zespołu korupcji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze znaleźli kolejnego człowieka oszukanego przez 37-letniego jeleniogórzanina, któremu zarzuca się płatną protekcję. Mieszkaniec Szklarskiej Poręby wręczył mężczyźnie 2500 zł w zamian za obietnicę zdania egzaminu na prawo jazdy. Podejrzany przyjął pieniądze wiedząc, że wpływów w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego nie ma. Aktualnie przebywa w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze. Sprawa jest rozwojowa.

<b>JELENIA GÓRA
Złapali pasera </b>
Policjanci z Karpacza ustalili, że 51-letni jeleniogórzanin kupił silnik elektryczny od zewnętrznej bramy przesuwanej wiedząc, że została ona ukradziona. Paser trafił do policyjnej izby zatrzymań. Grozi mu grzywna i kara do trzech lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group