Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 9037
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 12 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 30 grudnia 2005, 17:54
Autor: TEJO

<b>Ambitny złodziej </b>
Samochód ciężarowy marki Lublin miał stać się łupem 23-letniego jeleniogórzanina, który w niedzielę postanowił ukraść ten pojazd. Prawie się udało: mężczyzna dostał się do szoferki po wybiciu bocznych szyb. Ale ciężarówki nie uruchomił, ponieważ został zatrzymany przez patrol policji. Za usiłowanie kradzieży stanie przed sądem. Do zdarzenia doszło przy ulicy Noskowskiego na osiedlu Zabobrze.

<b>Jechali na bani</b>
Policja drogowa zatrzymała w niedzielę pijanego kierowcę małego fiata. Mężczyzna z Jeżowa Sudeckiego miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie i jechał ulicą Wincentego Pola. W ręce drogówki wpadł także nietrzeźwy rowerzysta. Został zatrzymany przy ulicy Wolności. Po badaniu alkomatem stwierdzono u niego 0, 68 promila alkoholu. Obydwaj za jazdę po wypiciu trunków odpowiedzą przed sądem grodzkim.

<b>Dręczyciel pod dozorem </b>
Regularnie w komisariacie policji będzie musiał meldować się 50-letni mieszkaniec miasta. Stróże prawa zarzucają mu, że od lutego do 6 grudnia jeleniogórzanin znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoim ojcem. Śledztwo w tej sprawie trwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group