Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 5043
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Czwartek, 2 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 23:29
Autor: TEJO

<b> JELENIA GÓRA
Najciemniej pod lampami </b>
Pięć sztuk lamp aluminiowych ukradli dwaj jeleniogórzanie w wieku 23 i 24 lata z terenów Polskich Kolei Państwowych przy ulicy Krakowskiej. Warte 400 złotych lampy złodzieje sprzedali w skupie złomu za 144 złote. Policja poszukuje nieuczciwych złomiarzy.

<b> JELENIA GÓRA
Kolejny oszukany </b>
Policja ustaliła kolejną osobę, która dała się oszukać jeleniogórzaninowi, proponującemu za pieniądze pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy lub odroczenie służby wojskowej. Przestępcy uwierzył 41-letni mieszkaniec Starej Kamienicy, który wręczył mu 2300 złotych w zamian za obietnicę łatwego przejścia przez egzamin na prawko. Oszust nie miał żadnych wpływów, na które się powoływał. Od kilku tygodni przebywa w areszcie.

<b> JELENIA GÓRA
Prezes w celi </b>
Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze aresztował 24-letniego jeleniogórzanina, który organizował zbiórki pieniędzy na chore dziecko, którego nie miał. Mężczyzna działał na terenie całej Polski, głównie przed kościołami. Wcześniej założył fundację i ogłosił się jej prezesem. Okłamywał zarówno księży, którzy dawali mu zezwolenia na zbiórki, oraz wiernych dających pieniądze. Według wstępnych szacunków oszust wyłudził w ten sposób co najmniej 9500 złotych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group