Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9889
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Środa, 14 marca 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> PIECHOWICE
Bombowe znalezisko </b>
Pocisk moździerzowy kaliber 72 mm znalazł podczas spaceru po okolicznym lesie jeden z mieszkańców Karpacza. O znalezisku powiadomił policję, która ograniczyła dostęp do groźnego znaleziska. Na miejsce wezwano jednostkę saperów z Bolesławca, która pocisk zabezpieczyła. Nie było zagrożenia dla życia i zdrowia ludzi.

<b> ŁOMNICA
Spłonęła komórka </b>
Opał i dwa rowery stracił właściciel posesji przy ul. Świerczewskiego w Łomnicy. Pojazdy i węgiel przechowywał w komórce, która się spaliła. Nikt w wyniku zdarzenia nie ucierpiał..

<b> JELENIA GÓRA
W kolejce do celi </b>
Policjanci zatrzymali jeleniogórzanina i mieszkańca Jeżowa Sudeckiego, którzy uchylali się od odbycia kary pozbawienia wolności za jazdę po pijanemu pojazdami mechanicznymi. Obydwu panów czekają krótkie „wakacje” w celach Aresztu Śledczego. Jeden spędzi tam miesiąc, drugi – piętnaście dni.
Za kratki trafił też 35-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Jego adresem przez rok i sześć miesięcy będzie Areszt Śledczy. Odbędzie tam wyrok w związku 286§ 1 koadeksu karnego. Ten stanowi, że kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa lub zmienia zapis istotnej informacji albo w inny sposób udaremnia lub znacznie utrudnia osobie uprawnionej zapoznanie się z nią, podlega karze pozbawienia wolności do lat dwóch.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group