Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 8177
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: 707 Wędrówek z Karkonoskimi Skrzatami

Niedziela, 15 marca 2015, 7:53
Aktualizacja: 8:00
Autor: SP 707
Karpacz: 707 Wędrówek z Karkonoskimi Skrzatami
Fot. SP 707
Pod takim hasłem odbyło się integracyjne spotkanie oddziałów przedszkolnych w Szkole 707 w Karpaczu. W gronie zerówkowiczów z Jeleniej Góry, Cieplic, Kowar i Karpacza, Skrzaty wybrały się w magiczną podróż do Krainy Ducha Gór.

Krasnoludki wyruszyły szklakiem niebieskim w kierunki Śnieżki, by po drodze przeżyć niezapomniane przygody. Po drodze spotkały stadko włochatych gąsienic i skaczące zające, uczestniczyły w zabawie z kolorowymi chustami animacyjnymi, próbowały swoich sił na torze przeszkód oraz układały „krasnalowe” puzzle. Było bardzo wesoło i wszyscy cieszyli się, że mogą miło spędzić czas w gronie rówieśników.

Dla dzieci to nie tylko wspaniała zabawa i możliwość nawiązania nowych znajomości z kolegami i koleżankami z sąsiednich placówek, ale także fantastyczna okazja, by sprawdzić swoje umiejętności w sportowych zmaganiach.

Na wszystkich czekał zdrowy i słodki poczęstunek, przygotowany przez samego Karkonosza. W cudownych nastrojach i ze wspomnieniem bajkowej atmosfery Skrzaty udały się do swoich przedszkoli.
W spotkaniu uczestniczyli: Okrąglaczek z Jeleniej Góry, Zaczarowany Parasol z Cieplic, Publiczne przedszkole z Karpacza, Krokodyl Schnappi z Kowar oraz oddział przedszkolny ze Szkoły 707.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group