Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 2843
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: 16–letni recydywista nie próżnuje

Czwartek, 2 października 2008, 14:33
Aktualizacja: 14:34
Autor: TEJO
Metalowe elementy wykorzystywane do produkcji stolarki okiennej ukradł dobrze znany policji nastolatek. Łup sprzedał w punkcie skupu złomu. Policjanci zatrzymali złodzieja w wyniku działań operacyjnych.

Do kradzieży doszło w miniony poniedziałek. Chłopak dokonał jej wykorzystując nieuwagę pracowników jednej z firm. 16-latek łup ukrył w krzakach, a po zamknięciu firmy sprzedał metal na jednym z jeleniogórskich punktów skupu złomu.

Policjanci szybko ustalili sprawcę: okazał się nim znany już stróżom prawa 16-letni chłopak. – Był wielokrotnie notowany za kradzieże elementów metalowych W 2007 roku był kilkakrotnie zatrzymywany za kradzieże rur spustowych oraz rynien z budynków mieszkalnych w Jeleniej Górze – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Ponadto nieletni ma na swoim koncie szereg kradzieży z włamaniem do piwnic i altanek, skąd zabierał również elementy metalowe. Za popełnione czyny karalne 16-letni przestępca decyzją Sądu Rodzinnego został umieszczony w jednym z młodzieżowych ośrodków szkolno-wychowawczych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group