Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 5072
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Życie na kredyt”. Spotkanie z Agnieszką Zydroń już dzisiaj

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 16 czerwca 2011, 7:54
Aktualizacja: 7:57
Autor: Petr
Fot. ...
Dzisiaj, 16 czerwca o godz. 19.00 w jeleniogórskim Orient Expressie odbędzie się spotkanie autorskie z Agnieszką Zydroń – autorką bestsellera „Zazdrość kobieca”. Tym razem, pisarka będzie promować swoją nową książkę „Życie na kredyt–jak uniknąć pułapki kredytowej”.

– Kredyty to największa pułapka XXI wieku. Najpierw mamią wizją szybkiego wzbogacenia się po czym duszą kolosalnymi odsetkami. Coraz więcej osób wpada w ich sidła, stąd, „Życie na kredyt” to poradnik o tym, jak uniknąć problemów czy jaką pożyczkę wybrać; które z nich są bezpieczne, a które najlepiej omijać szerokim łukiem – tłumaczy Agnieszka Zydroń.

Co ciekawe, książka bardzo dokładnie obrazuje proces zdobywania kredytów oraz związane z nimi oczekiwania i dramaty: euforię w momencie otrzymania pożyczki, radość z możliwości wydawania „nie swoich” pieniędzy, jak również psychiczne i fizyczne uzależnienie od każdej z rat. Słowem, interesująca lektura, na czasie, a dzisiaj – okazja do bliższego poznania autorki. Start: godz. 19.00. Wstęp wolny!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group