Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 7769
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zwłoki przy Sygietyńskiego, radny interpeluje

Sobota, 23 stycznia 2016, 10:57
Aktualizacja: 10:59
Autor: Przemek Kaczałko
Radny Rafał Szymański zwrócił się do prezydenta z prośbą o interwencję w sprawie, która niepokoi mieszkańców budynku przy ul. Sygietyńskiego w Jeleniej Górze. W miniony poniedziałek (18.01) w jednym z mieszkań odnaleziono ciała dwóch osób, a zamiast dezynfekcji nakazano wywietrzenie pomieszczeń.

Zgon nastąpił z przyczyn naturalnych. Mieszkanie było zamknięte, wszystko wskazywało na zgon naturalny bez udziału osób trzecich, więc zwłoki od razu wydano rodzinie – potwierdza podinsp. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

- Trudno powiedzieć kiedy nastąpił zgon, ostatni raz z żoną widzieliśmy tych państwa w okolicach świąt - powiedział nam jeden z mieszkańców budynku przy ul. Sygietyńskiego. Jak podkreśla pan Mieczysław, od poniedziałku okna w mieszkaniu, w którym nastąpił zgon cały czas są otwarte. Skutkuje to wychłodzeniem pozostałych (przyległych) mieszkań.

Z interpelacją do Prezydenta Jeleniej Góry wystąpił wczoraj (22.01) radny Prawa i Sprawiedliwości Rafał Szymański, który „w związku z przedłużającą się sytuacją i rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym prosi o szybką interwencję”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
45
Tak, to odpowiedzialna praca
13%
Dostają trochę za dużo
22%
Dostają o wiele za dużo
24%
To oburzające ile zarabiają
40%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group