Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 12055
Zalogowanych: 113
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zwierzęcy opłatek w „trójce”

Sobota, 15 grudnia 2007, 9:24
Aktualizacja: 9:25
Autor: Daria
JELENIA GÓRA: Zwierzęcy opłatek w „trójce”
Fot. Daria
Miłośnicy zwierząt spotkali się na corocznym spotkaniu opłatkowym w Szkole Podstawowej nr 3 w Jeleniej Górze. Nie zabrakło samorządowców, a przede wszystkim – najmłodszych, którzy byli twórcami tego wydarzenia.

Spotkanie było okazją do podsumowania całorocznej pracy w edukacji ekologicznej. Jednym z jej celów jest zwrócenie uwagi na los bezdomnych czworonogów.

Tradycją tych wigilijnych spotkań są jasełka, wystawiane przez dzieci. Uczniowie z „trójki”, którzy wystąpili na scenie, spisali się na medal. Świetnie poradził sobie chór wykonując kolędy i pastorałki.

Nagrodą dla młodych wykonawców był kosz słodyczy i wejściówki do jeleniogórskiego kina LOT ufundowane przez posła Marcina Zawiłę.

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
1270
Żadnej
30%
Jedną
8%
Dwie
8%
Trzy lub więcej
54%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Czy szczepionka na COVID sprzedała nam raka? Prawda czy mit?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Jelenia Góra - KARR
XV Święto Województwa Dolnośląskiego!
 
Aktualności
Coraz więcej śniegu w Karkonoszach
 
Pomagamy
Zbiera na album o Karkonoszach
 
Karkonosze
Znicze zostaw w domu – tu króluje cisza
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group