Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 8492
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zmiany w bramce KPR–u, na parkiet wrócą M.Mączka i Winiarska

Czwartek, 2 października 2014, 9:30
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 października 2014, 2:48
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia  Góra: Zmiany w bramce KPR–u, na parkiet wrócą M.Mączka i Winiarska
Fot. Tomasz Raczyński
Maksymiliana Janik zadebiutowała w bramce ekstraklasowego KPR–u w wygranym poniedziałkowym meczu przeciwko Ruchowi Chorzów. Choć na boisku pojawiła się tylko na czas rzutu karnego, to z pewnością w kolejnych meczach będzie miała okazję przypomnieć się jeleniogórskiej publiczności.

Maksymiliana Janik w poprzednim sezonie występowała w drugiligowych rezerwach KPR-u i została uznana za jedną z lepszych bramkarek ubiegłego sezonu. W związku z wyjazdem na studia wychowanka Marty Oreszczuk miała opuścić nasze miasto, ale zdecydowała się jednak zostać i godnie zastępować nr 1 między słupkami żółto-niebieskich Martynę Kozłowską. Zgłoszenie 19-latki do zespołu ekstraklasowego skutkuje również przesunięciem 16-letniej Marceliny Ścigały do grupy juniorek, którą prowadzi Krzysztof Szymków.

W spotkaniu z Ruchem kontuzji doznała bramkostrzelna Małgorzata Mączka, na szczęście uraz nie okazał się zbyt poważny. Co prawda jej występ w najbliższym spotkaniu w Lubinie stoi pod znakiem zapytania, ale na bój o punkty przed własną publicznością (z Pogonią Szczecin) ma być już w pełnej dyspozycji. Podobnie wygląda sprawa powrotu na parkiet Natalii Winiarskiej - w meczu z Zagłębiem raczej jej nie zobaczymy, ale jest szansa na występ przeciwko Pogoni. Dłuższy rozbrat z handballem mają przed sobą Ania Mączka i Katarzyna Demiańczuk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group