Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 2272
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Złota piątka” nagrodzona

Wtorek, 25 marca 2008, 20:07
Aktualizacja: Środa, 26 marca 2008, 7:03
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: „Złota piątka” nagrodzona
Fot. TEJO
Anna Dyba, Jarosław Kondraciuk, Natalia Małaszewska, Paweł Piepiora i Estera Rykaczewska – laureaci naszego plebiscytu na najlepszych sportowców – odebrali we wtorek wieczorem pamiątkowe tabliczki i nagrody od Jelonki.com

Uroczystość, która odbyła się w Chacie za Wsią, zaszczycili swoją obecnością prezydent Jeleniej Góry Marek Obrębalski, zastępca prezydenta Zbigniew Szereniuk, starosta jeleniogórski Jacek Włodyga, oraz Hubert Papaj, przewodniczący rady miejskiej.

Byli też wydawcy tygodnika Jelonka.com: Wiktor Marconi i Marek Tkacz, którzy wręczyli piątce laureatów plebiscytu wybranych przez Czytelników pamiątkowe tabliczki i nagrody. Nad całością czuwał zastępca redaktora naczelnego Jelonki.com Robert Zapora. W uroczystości wzięli udział także trenerzy nagrodzonych i sponsorzy plebiscytu.

Wyróżnionym sportowcom gratulowali i życzyli jeszcze większych sukcesów Marek Obrębalski, Jacek Wlodyga, Wiktor Marconi oraz Marek Tkacz. – Nie byłoby tego plebiscytu, gdyby nie Czytelnicy – dziękował głosującym w zabawie Robert Zapora. Na plebiscyt nadesłano ponad dwa i pół tysiąca głosów.

Emilia Starak-Podeszwa, Rafał Wołoski, Rafał Ludwisiak, Karol Pęcherz i Piotr Janiszewski: to nazwiska osób wylosowanych przez Esterę Rykaczewską z grona głosujących Czytelników, które otrzymają od Jelonki.com upominki. Ze wspomnianymi skontaktujemy się drogą mailową.

Raz jeszcze dziękujemy Wam za udział w plebiscycie, gratulujemy tym, których wyróżniliście i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję naszej zabawy.

Sponsorzy plebiscytu:
Ultima sp. z o.o. ul. Cieplicka 106
"Sigmar" ul. Klonowica 3
restauracja "Chata za wsią"
Centrum Ogrodnicze "Agro"

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group