Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 28 kwietnia
Imieniny: Pawła, Piotra
Czytających: 16619
Zalogowanych: 84
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Złodzieje paliwa staną przed sądem

Wtorek, 5 marca 2013, 7:04
Aktualizacja: 8:18
Autor: 112
Przewiercili zbiornik paliwa w zaparkowanym nissanie i spuścili z niego paliwo – mowa o dwóch mieszkańcach Jeleniej Góry, którzy w nocy z niedzieli na poniedziałek (3.03–4.03) zostali zatrzymani przez policję. Złodziejom grozi do 10. lat więzienia.

- Na ulicy Elewów w Jeleniej Górze policjanci zauważyli wyjeżdżający samochód marki Opel Corsa, który miał otwartą klapkę wlewu paliwa oraz wyciągnięty korek zabezpieczający – relacjonuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Na widok funkcjonariuszy pojazd gwałtownie przyspieszył. Policjanci postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Kierującym okazał się, 30-letni jeleniogórzanin, który jechał ze swoim kolegą.

- Mężczyźni w trakcie kontroli zachowywali się bardzo nerwowo – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska. - W aucie wyraźnie czuć było paliwo. Ponadto mężczyźni posiadali plastikowe baniaki po paliwie. Okazało się, że chwilę wcześniej przewiercili zbiornik paliwa pojazdu marki Nissan i spuścili z niego paliwo.
Mężczyźni zostali oni zatrzymani w policyjnym areszcie.

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
485
Zofia
33%
Rozalia
14%
Julia
40%
Mia
13%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Zmiany klimatu w Polsce – Zobacz je na własne oczy
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
KANS
Boli kręgosłup? – fizjoterapeuta coś zaradzi
 
Aktualności
Kowary mają nowe muzeum na dworcu
 
Czechy
Liberec – perła północnych Czech
 
Aktualności
Pojadą kolarze, będą utrudnienia
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group