Sobota, 31 lipca
Imieniny: Heleny, Ignacego
Czytających: 1978
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Złodziej torebki wpadł po miesiącu

Sobota, 26 marca 2011, 8:24
Aktualizacja: 8:24
Autor: KMP
W miniony czwartek policjanci zatrzymali 17–letniego sprawcę kradzieży damskiej torebki, na tzw. ”wyrwę”. 19 lutego ukradł starszej kobiecie dokumenty, pieniądze i inne drobne rzeczy. Dodatkowo ma na koncie kradzież z włamaniem do altanki. Teraz sprawcy grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak ustalili policjanci, sprawca 19 lutego br około godziny 16.50 na ulicy Jeleniej z zaskoczenia wyrwał 86-letniej kobiecie torebkę. Jego łupem padły pieniądze, dokumenty i inne drobne przedmioty. Pokrzywdzona prawdopodobnie przewróciła się i doznała obrażeń. Została przewieziona do szpitala, gdzie po kilku dniach zmarła. Nie wiadomo jednak, czy zgon był bezpośrednim skutkiem urazów poniesionych po napadzie.

Zatrzymany przyznał się do kradzieży. Policjanci ustalili również, że 17-latek ma na koncie kradzież z włamaniem do altanki, skąd jego łupem padły narzędzia ogrodnicze. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policja wystąpiła z wnioskiem o jego aresztowanie. 17-latek był wielokrotnie notowany za kradzieże, kradzieże z włamaniem i uszkodzenie mienia , za które decyzją sądu rodzinnego trafił do jednego z ośrodków – poinformowała podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji jeleniogórskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group