Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 8064
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra - Złotnicza: Zimowa edycja JLB 2010

Środa, 27 stycznia 2010, 11:29
Aktualizacja: 11:31
Autor: ahawer
Jelenia Góra - Złotnicza: Zimowa edycja JLB 2010
Szkółka Piłkarska GOL Jelenia Góra informuje, że jak co roku, w okresie zimowym odbędą się halowe rozgrywki Jeleniogórskiej Ligi Biznesu w piłce nożnej. W tym roku będzie to już VII edycja tej imprezy.

Zaproszenie do udziału w turnieju skierowane jest przede wszystkim do jeleniogórskich firm i zakładów pracy – zarówno tych wielkich, z tradycjami, jak i tych małych, stawiających dopiero pierwsze kroki w biznesie.
Na boisku piłkarskim wszyscy mają równe szanse na osiągnięcie końcowego sukcesu. Przestają liczyć się dotychczasowe zasługi i splendor – najważniejsze jest to, co piłkarze dają z siebie na boisku.
W JLB – jak dowodzi historia – każdy może wygrać z każdym a ambicja piłkarzy i poziom niektórych meczów budzą uznanie u kibiców.

Zapraszamy wszystkich amatorów piłki nożnej, chcących zweryfikować swe piłkarskie umiejętności w bezpośredniej rywalizacji na boisku, a może tylko oderwać się od codziennej pracy przy biurku czy maszynie i po prostu pobiegać z piłką – do startu w tym turnieju. Zbierzcie swoich kolegów z pracy, znajomych i zagrajcie w tegorocznej Jeleniogórskiej Lidze Biznesu.

Warunkiem udziału jest zgłoszenie do rozgrywek drużyny reprezentującej jeleniogórską firmę, zakład pracy, instytucję, organizację. JLB jest ligą amatorską. Udział piłkarzy zgłoszonych do rozgrywek na jakimkolwiek poziomie rozgrywek organizowanych przez PZPN lub regionalne OZPN-y jest możliwy tylko po formalnym potwierdzeniu zatrudnienia takiego gracza w danej firmie. Nie będą przyjmowane zgłoszenia od klubów sportowych oraz „dzikich drużyn”. Planowany jest udział maksimum 16 drużyn. Szczegóły regulaminowe zostaną podane na spotkaniu organizacyjnym.
Mecze JLB 2010 będą rozgrywane tradycyjnie w Hali Sportowej MOS przy ul. Złotniczej 12.
Rozpoczęcie rozgrywek planowane jest na 15 lutego 2010 (poniedziałek).

Wszystkich zainteresowanych startem w turnieju zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w sali konferencyjnej MOS (ul. Złotnicza 12) w dniu 28 stycznia 2010 o godz. 18.00. Więcej szczegółów można uzyskać kontaktując się z organizatorami pod numerami telefonów: 604-140-190 – Krzysztof Mozgawa - dyrektor JLB lub 606-225-862 – Piotr Lizak – prezes SP GOL oraz mailowo pod adresem spgol@o2.pl.

Organizatorem Jeleniogórskiej Ligi Biznesu jest Szkółka Piłkarska GOL Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeżdżę na rowerze?

Oddanych
głosów
1076
Tak, regularnie
25%
Tak, od czasu do czasu
37%
Nie, ale uprawiam rekreacyjnie inny sport
14%
Nie, z jakimkolwiek sportem mi „nie po drodze”
24%
 
Głos ulicy
Ja lubię sushi, a ja wolę burgery domowe
 
Miej świadomość
Rzucają wyzwanie Orlenowi!
 
Rozmowy Jelonki
Dostali 8 mln zł na szkołę
 
Karkonosze
Szykują się inwestycje na Śnieżce
 
Aktualności
W nocy burze w Jeleniej Górze
 
10 pytań do...
Kulinarnie jestem patriotą
 
112
Potrącenie 13–latki na pasach
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group