Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 6176
Zalogowanych: 38
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zimny prysznic i gorąca Goya

Niedziela, 30 kwietnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 3 maja 2006, 14:40
Autor: rylit
Jelenia Góra: Zimny prysznic i gorąca Goya
Fot. rylit
Ponad 40 minut kazali czekać organizatorzy na otwarcie XXXIII Wiosny Cieplickiej, które miało miejsce w sobotę w amfiteatrze w Parku Zdrojowym w Cieplicach.

Ale ani wilgotne powietrze, ani jego temperatura balansująca w okolicach 4 kresek powyżej zera nie odstraszyła zgromadzonych widzów.

Lakonicznego otwarcia imprezy dokonał prezydent Jeleniej Góry Józef Kusiak, życząc zebranym dobrej zabawy i szeregu mocnych wrażeń z w czasie trwania kolejnej edycji cieplickiego święta.

Magnesem wieczoru był bez wątpienia, występ znanego zespołu Goya z wokalistką Magdaleną Wójcik.
Rozpoczął się koncert. Artystka zagrzewała publiczność do wspólnej zabawy, prezentując znane i mniej znane utwory zespołu.
Oczywiście z zaproszenia skorzystała młodzież, która tłumnie wyległa przed scenę, tańcząc i śpiewając razem z zespołem.

Miejmy nadzieję, że kolejnym, ciekawym imprezom Wiosny Cieplickiej sprzyjać będzie lepsza pogoda.

<b> Program XXXIII Wiosny Cieplickiej </b>

30 kwietnia - niedziela
Koncert zespołu DEZIRE - godz. 20 w muszli koncertowej w Parku Zdrojowym

1 maja - poniedziałek
Spektakl muzyczny teatru folkloru, pieśni i tańca z Vladimira z Rosji - godz. 17 w muszli koncertowej w Parku Zdrojowym

3 maja - środa
PACHNĄCY MAJ - kiermasz roślin doniczkowych, balkonowych, ozdobnych krzewów ogrodowych; prezentacja rzeźby i architektury ogrodowej - godz. 10 - 16 w Parku Zdrojowym

Koncert "CONSENSUS: muzyka taneczna z wysokich i całkiem niskich sfer" w wykonaniu Jana Kantego Pawluśkiewicza oraz aktorów Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie - godz. 19 w Teatrze Zdrojowym

5 maja - piątek
"W rytmie reggae" - mini maraton - koncert zespołu VAVAMUFFIN - godz. 20 w amfiteatrze w Parku Zdrojowym

6 maja - sobota
"W rytmie reggae" - mini maraton - koncert zespołu PAPRIKA CORPS - godz. 20 w amfiteatrze w Parku Zdrojowym

7 maja - niedziela
"W rytmie reggae" - mini maraton - koncert zespołu HABAKUK - godz. 20 w amfiteatrze w Parku Zdrojowym

21 maja - niedziela
VI CIEPLICKI JARMARK RZEMIOSŁA z udziałem rzemieślników, producentów i przedsiębiorców oraz artystów - godz. 10 - 16 w Parku Zdrojowym.

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
599
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
27%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
12%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
48%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
13%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Niemcy podrzucają nam migrantów?!
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Borowice brzmią Gitarą i...poezją
 
112
Wypadek w Rybnicy – efekt domina
 
112
Po alkoholu spowodował wypadek na Wolności
 
Kultura
Jelenia Góra i Karkonosze na 1 miejscu w Polsce!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group