Piątek, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 7210
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zgłoś się na darmowe szkolenie

Sobota, 24 sierpnia 2013, 7:45
Aktualizacja: 7:46
Autor: Org
Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Jeleniej Górze zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Rozliczanie wniosków o płatność i zarządzanie finansami
realizowanych projektów PO KL”. Szkolenie odbędzie się 16–17 września br. w Jeleniej Górze. Zgłoszenia są przyjmowane do 6 września do godz. 12.00. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szkolenie poświęcone będzie zarządzaniu i rozliczaniu projektów finansowanych z POKL dla beneficjentów realizujących projekty w ramach dolnośląskiego komponentu regionalnego. W trakcie szkolenia zostaną omówione zagadnienia związane z Generatorem Wniosków Płatniczych a także m.in. tematyka zatrudniania kadry w projekcie (umowy cywilno-prawne, czas pracy, urlopy wypoczynkowe, wynagrodzenia, rozwiązywanie umów o pracę, akta osobowe - sposób prowadzenia, świadectwa pracy).

Spotkanie poprowadzą: Mirosława Hamera, Marcin Woźniak.

Na szkolenie zgłosić się mogą podmioty, które realizują projekty konkursowe w ramach komponentu regionalnego,
podmioty, które nie korzystały jeszcze ze wsparcia ROEFS, przedstawiciele organizacji pozarządowych, szkół, jednostek samorządu terytorialnego, z obszaru gmin wiejskich, miejsko-wiejskich oraz miast do 25 tys. mieszkańców.

Szkolenie odbędzie się w godzinach: 9.00 – 16.00 w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Jeleniej Górze przy ul. 1 Maja 43 (sala nr 6). Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, ciepły posiłek, gorące i zimne napoje, ciastka. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z ewentualnym dojazdem i noclegiem.

W celu potwierdzenia swojego udziału w szkoleniach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłanie go do biura Regionalnego Ośrodka faksem pod numer: 75 642 20 00 w. 40 lub na adres mailowy: jeleniagora@roefs.pl.

Wszelkich informacji na temat szkolenia i doradztwa udziela: Łukasz Pęcherczyk oraz Ewa Pańczak pod numerem tel. 075 642 20 00.

Szkolenie jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wiek 50 lat to już senior?

Oddanych
głosów
62
Tak
15%
Nie
85%
 
Głos ulicy
Drogo czy tanio w Jeleniej Górze?
 
Miej świadomość
Jak REALNIE zmieni się Twoje ciało, gdy odstawisz cukier
 
Rozmowy Jelonki
5300 zł na rękę
 
Piłka nożna
Karkonosze w ćwierćfinale [SKRÓT VIDEO]
 
Aktualności
Przedszkolaki poskakały
 
Aktualności
Kto znajdzie złoty bilet?
 
112
Radiowozy na prąd
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group