Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 7726
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zgłoś się na bezpłatne szkolenia!

Niedziela, 16 marca 2014, 8:37
Aktualizacja: 8:41
Autor: Org
Region: Zgłoś się na bezpłatne szkolenia!
Fot. Organizator
Ośrodek Kształcenia Zawodowego OHP w Kowarach rozpoczyna nabór na kursy zawodowe na operatora koparko – ładowarki oraz kierowcę wózków jezdniowych z napędem silnikowym wraz z bezpieczną wymianą butli gazowych w wózkach. Szkolenia rozpoczynają się w maju.

Kurs na operatora koparko-ładowarki rozpoczyna się spotkaniem z doradcą zawodowym w dniach 10-14.04.2014. Szkolenie będzie trwało 202 godziny. W tym będą wykłady z teorii zawodowej oraz praktyka. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do soboty, po 6-8 godzin dziennie.

Kurs na kierowcę wózków jezdniowych z napędem silnikowym wraz z bezpieczną wymianą butli gazowych w wózkach natomiast rozpoczyna się spotkaniem z doradcą zawodowym od 08-16.05.2014r. Szkolenie będzie trwało ok. 67 godzin.

Szkoleniom towarzyszyć będą warsztaty z doradcą zawodowym, podczas których uczestnicy pracować będą nad budowaniem osobistych ścieżek rozwoju zawodowego, a także uzyskają wsparcie indywidualne i grupowe.

Kursy skierowane są do osób w wieku 18-25 lat, które nie uczą się i nie pracują. Beneficjentami mogą być osoby bez wykształcenia, absolwenci szkół zawodowych i średnich.

Uczestnicy szkolenia będą mieli zapewnione: materiały dydaktyczne, bezpłatne zakwaterowanie podczas trwania całego kursu w Ośrodku Szkolenia Zawodowego we Wrocławiu, jeden ciepły posiłek i zwrot kosztów dojazdu.

Kursy zorganizowano w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 1.3.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W przypadku pytań można dzwonić pod nr tel. 506 583 328 ( w godz. 7.45 – 15.45), pisać na e-mail: osz.kowary@ohp.pl lub zgłaszać się osobiści do Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Kowarach przy ul. Szkolnej 2.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group