• Środa, 13 listopada 2019
  • Godz. 4:01
  • Imieniny: Mikołaja, Stanisława, Mateusza, Izaaka
  • Czytających: 3386
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Zestaw par III i IV ligi oraz niższych klas

Wiadomości: Okręg jeleniogórski
Piątek, 15 sierpnia 2014, 15:55
Aktualizacja: 15:59
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. archiwum
Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana druga kolejka piłkarskiej III–ligi, w której jeleniogórskie Karkonosze zmierzą się na wyjeździe z Piastem Żmigród. Swoje rozgrywki zainagurują też ekipy z IV–ligi, okręgówki i A–klasy.

Po pechowej porażce na inaugurację sezonu kibice Karkonoszy liczą na urwanie punktów drużynie Piasta Żmigród, która w pierwszej kolejce zremisowała u siebie z Piastem Karnin 1:1. Mecz zaplanowano na sobotę, 16. sierpnia o godz. 16:00.

Po pucharowym zwycięstwie w Gryfowie Śląskim (7:0) kowarska Olimpia rozpocznie bój o ligowe punkty. Na początek podopieczni Krzysztofa Kapelana będą mieli za zadanie odprawić z kwitkiem beniaminka - Zjednoczonych Żarów. To spotkanie zaplanowano na niedzielę, 17. sierpnia o godz. 17:00.

W niższych ligach kibice spragnieni walki o punkty powrócą m.in. na obiekty sportowe w Jeżówie Sudeckim (Lotnik podjemie Włókniarza Leśna- sobota, godz. 17:00) oraz w Dziwiszowie (Piast zmierzy się z Hutnikiem Pieńsk - sobota, godz. 16:00).

Zestaw par 2. kolejki III-ligi:
Sobota, 16.VIII:
Piast Karnin - Formacja Port 2000 Mostki 16:00
Polonia-Stal Świdnica - Dąb Przybyszów 17:00
UKP Zielona Góra - KP Brzeg Dolny 17:00
Bielawianka Bielawa - Śląsk II Wrocław 16:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Lechia Dzierżoniów 11:00
MKS Oława - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 16:00
Ślęza Wrocław - Foto-Higiena Gać 17:00
Piast Żmigród - Karkonosze Jelenia Góra 16:00
Niedziela, 17.VIII:
Zagłębie II Lubin - Polonia Trzebnica 13:00

Zestaw par 1. kolejki IV-ligi:
Włókniarz Mirsk - BKS Bobrzanie Bolesławiec 17:00
Nysa Zgorzelec - GKS Kobierzyce 17:00
KS Polkowice - AKS Strzegom 17:00
Granica Bogatynia - Sokół Wielka Lipa 17:00
LZS Stary Śleszów - Miedź II Legnica 16:00
Niedziela, 17.VIII:
Zjednoczeni Żarów - Olimpia Kowary 17:00
Orkan Szczedrzykowice - Orzeł Ząbkowice Śląskie 17:00
Widawa Bierutów - Chojnowianka Chojnów 17:00

Zestaw par 1. kolejki okręgówki:
Sobota, 16.VIII:
Twardy Świętoszów - GKS Raciborowice 11:00
Piast Dziwiszów - Hutnik Pieńsk 16:00
Piast Wykroty - Victoria Ruszów 16:00
Leśnik Osiecznica - Piast Zawidów 17:00
Czarni Lwówek Śląski - Łużyce Lubań 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki - Włókniarz Leśna 17:00
Orliki Węgliniec - Gryf Gryfów Śląski 17:00
Niedziela, 17.VIII:
GKS Warta Bolesławiecka - Olimpia Kamienna Góra 17:00

Zestaw par 1. kolejki klasy A: (wszystkie mecze w niedzielę, 17.VIII)
Chojnik Jelenia Góra - Olimpia II Kowary 11:00
Rudawy Janowice Wielkie - Lechia Piechowice 11:00
Nysa Wolbromek - Piast Bolków 11:00
Czarni Przedwojów - Orzeł Lubawka 14:00
Bóbr Marciszów - Orzeł Wojcieszów 15:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Pogoń Świerzawa 15:00
Woskar Szklarska Poręba - KS Łomnica 18:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group