Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8555
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zemsta na samochodzie

Poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 13:36
Aktualizacja: 13:41
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali dwóch wandali , którzy wracając z imprezy rozładowali swoją złość na przypadkowym pojeździe, który skopali i urwali w nim lusterka. Straty pokrzywdzonego wynoszą co najmniej 2000 zł. Możliwe, że uszkodzonych samochodów będzie więcej.

W miniony piątek policja z Cieplic zatrzymała dwóch mieszkańców gminy Stara Kamienica w wieku 19 i 23 lata, którzy podejrzani są o uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich.

Tego dnia około godziny 23.50 na numer alarmowy policji zadzwonił mężczyzna i powiadomił o dwóch wandalach, którzy kopali samochody na jednym z osiedlowych parkingów. Zgłaszający podał ich rysopis.
Funkcjonariusze rozpoczęli ich poszukiwanie. Zostali oni zatrzymani kilka ulic dalej od miejsca zdarzenia.

Jak ustalili funkcjonariusze, wandale skopali Toyotę i urwali w niej lusterka. Swoim bezmyślnym zachowaniem spowodowali straty w wysokości co najmniej 2000 zł. – Nie jest wykluczone, że uszkodzonych pojazdów będzie więcej – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Wandale wyjaśnili policjantom, że niszcząc auta chcieli wyładować swoją złość. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Za uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group