Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 7543
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zdjęcia na medal

Piątek, 31 marca 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 31 marca 2006, 10:05
Autor: rylit
Jelenia Góra: Zdjęcia na medal
Fot. rylit
Podsumowaniem cyklicznych zmagań pod hasłem „Fotografia Miesiąca” organizowanych przez MDK „Muflon” był konkurs „Fotografia Roku 2005”.

Zgłoszono 95 fotografii 35 autorów w różnym wieku przeważnie wcześniej nagradzanych i wyróżnianych w konkursach miesiąca.

Jury w składzie: Ewa Andrzejewska, Daniel Antosik i Wojciech Zawadzki po burzliwych obradach przyznało następujące nagrody:
FOTOGRAFIA ROKU- Aleksandra Śnieżek
I nagroda - Justyna Szczypińska
II nagroda - Krzysztof Kowalski
III nagroda - Paulina Pelisiak
Nagrodzone i wyróżnione fotografię można obejrzeć na wystawie w Galerii „Muflon”, która jest czynna od 29 marca do 21 kwietnia 2006.

Wystawę otworzył i ogłosił wyniki dyrektor Miejskiego Domu Kultury „Muflon” Henryk Dumin, który wraz z obecnym na wernisażu członkiem jury, znanym fotografikiem Wojciechem Zawadzkim, wręczał nagrody i symboliczne wiązanki kwiatów.

Martwi absencja nagrodzonych fotografików podczas wystawy, za których nagrody odbierali rodzice. Cieszy to, że laureaci to ludzie młodzi, którzy są dopiero na początku swojej drogi artystycznej i życiowej.
Ci zaś nie wstydzili się pokazać radości z pierwszych sukcesów, które mogli osiągnąć dzięki działalności MDK „Muflon”, jego dyrektorowi Henrykowi Duminowi i opiekunowi sekcji fotograficzno-filmowej, Krzysztofowi Zwolińskiemu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group