Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 15 grudnia
Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Czytających: 8831
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zderzenie dwóch aut, troje dzieci w szpitalu

Wtorek, 5 kwietnia 2016, 13:41
Aktualizacja: Środa, 6 kwietnia 2016, 13:10
Autor: Przemek Kaczałko/red
Jelenia Góra: Zderzenie dwóch aut, troje dzieci w szpitalu
Fot. Przemek Kaczałko
– Dzisiaj (5.04) około godz. 12.00 na krajowej trójce w Jeleniej Górze, przed wjazdem do Maciejowej, doszło do zderzenia dwóch aut osobowych – opla corsy i forda mondeo. Samochodami podróżowało w sumie 7 osób. Szczegóły zdarzenia ustala policja – informuje Andrzej Ciosk, oficer prasowy PSP w Jeleniej Górze.

Konstytucji 3 Maja w kierunku Wrocławia jest tymczasowo zablokowana. Policjanci wytyczyli objazd przez ul. Ogińskiego i Wincentego Pola. Wszystko za sprawą zdarzenia, w wyniku którego troje dzieci zostało przewiezionych do szpitala.

- 34-letni kierujący oplem corsa (mieszkaniec powiatu jaworskiego) jadący w kierunku Wrocławia nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył pojazdu marki Ford Mondeo, którym próbowała zawrócić 37-letnia mieszkanka Wałbrzycha. Doszło do zderzenia, do szpitala trafiła trójka dzieci w wieku 11, 12 i 16 lat. Najprawdopodobniej będzie to zakwalifikowane jako kolizja - powiedziała podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
853
Pod domem/blokiem na parkingu
58%
W garażu
34%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
"Bardzo dobra kawa" – Jarmark w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Fortuny robią wrażenie. Oto najbogatsi Polacy ostatnich lat
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
112
Dachowanie w lesie
 
Aktualności
Regionalne książki pod choinką
 
Aktualności
Radość dla dzieci z rodzin wspieranych przez MOPS
 
Aktualności
Świąteczne tłumy na Placu Ratuszowym
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group