Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7758
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zbigniew Ładziński nie chce do Senatu

Czwartek, 6 sierpnia 2015, 9:53
Aktualizacja: 10:04
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Zbigniew Ładziński nie chce do Senatu
Fot. Przemek Kaczałko
Jeden z faworytów wyścigu o mandat senatora sprzed czterech lat – Zbigniew Ładziński, nie zamierza w najbliższych wyborach podejmować walki o głosy wyborców w zbliżających się wyborach parlamentarnych. – Pomimo propozycji z wielu stron powiedziałem, że nie będę startował – powiedział jeleniogórski bezpartyjny radny z klubu SLD.

Decyzja szefa Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej to pokłosie wydarzeń z 2011 r., kiedy to w nieczysty sposób został pozbawiony możliwości kandydowania, a także obecna sytuacja na scenie politycznej. - Powodem mojej decyzji jest to, co się stało cztery lata temu i to co się dzieje dzisiaj. Tyle jest niegodziwości, a tyle jest do zrobienia w Jeleniej Górze, z którą jestem związany od urodzenia – tłumaczy Zbigniew Ładziński, który nie ukrywa, że brał pod uwagę start do Senatu i uważa, że miałby szansę na powodzenie, ale jak mówi „chyba się tam nie nadaje”. - Mam swoje zdanie, nie miałbym miejsca w jakimś ugrupowaniu, zawsze głosuję zgodnie z własnym sumieniem. Nikt mnie nie nakłoni jak mam głosować, mam swoje zasady i nie chciałbym, żeby ktoś je łamał – dodaje radny.

Zbigniew Ładziński jest przekonany co do swojej decyzji w 98 proc., bowiem ma zaplanowane jeszcze jedno spotkanie z bliską osobą, która bardzo namawia go na start do Senatu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group