Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 3376
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Zbierały doświadczenie podczas turnieju w Żarowie

Poniedziałek, 14 listopada 2011, 16:20
Aktualizacja: 16:21
Autor: MDvR
Żarów: Zbierały doświadczenie podczas turnieju w Żarowie
Fot. użyczone
Dziewczęta z sekcji siatkówki dziewcząt Integracyjnego Klubu Sportowego Jelenia Góra brały udział w Amatorskich Mistrzostwach Dolnego Śląska w siatkówce, które to odbyły się w miniony piątek w Żarowie. Drużyna jeleniogórska była najmłodszą ekipą turnieju, średnia wieku wynosiła 16 lat, jeleniogórzanki pojechały do Żarowa, by grając zdobyć przede wszystkim doświadczenie, które na pewno zaowocuje w przyszłości.

Dziewczęta mimo iż nie zajęły pierwszego miejsca, to pokazały się z dobrej strony, a to spowodowało, iż zostały zaproszone już na kolejne turnieje.

Integracyjny Klub Sportowy Jelenia Góra zaprasza również dziewczęta z klas gimnazjum i szkół średnich na treningi, a potem do uczestnictwa w zawodach, które klub organizuje. Więcej informacji pod numerem 604-805-136 lub mailem iksjeleniagora@gmail.com.

Klub informuje iż prowadzi także zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych tj, siatkówka na siedząco i tenis stołowy. Ponadto klub zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców do zapisywania się na turniej integracyjny, który odbędzie się na początku grudnia. Będzie to turniej w którym będą mogli wziąć drużyny 3-osobowe składające się z osób niepełnosprawnych, jak i pełnosprawnych - dokładny regulamin w późniejszym czasie oraz przez maila dla zainteresowanych. Turniej będzie obejmował takie konkurencje, jak koszykówka na siedząco, siatkówka na siedząco, piłka nożna i tenis stołowy. Więcej informacji pod numerem 604-805-136 i mailem iksjeleniagora@gmail.com.

Klub organizuje zajęcia oraz imprezy, dzięki wsparciu finansowemu klubu przez Urząd Miasta Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group