Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7943
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zawiadomienie o przestępstwie, którego... nie było

Poniedziałek, 21 października 2013, 14:46
Aktualizacja: 14:50
Autor: 112
Kara pozbawienia wolności do dwóch lat grozi mężczyźnie, który powiadomił o niepopełnionym przestępstwie. Zgłaszający poinformował policję o kradzieży naczepy z towarem o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych, którą miał dostarczyć do jednego z jeleniogórskich sklepów. W momencie zgłoszenia mężczyzna miał dwa promile alkoholu, a naczepa stała na parkingu firmy, tam gdzie miał trafić towar.

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej górze 20 października br. o godz. 9.30 oficer otrzymał zgłoszenie o podejrzeniu kradzieży naczepy z towarem.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że zgłaszający to 34-letni mieszkaniec powiatu suskiego, który oświadczył, że skradziona została naczepa, na której znajdowały się kształtki miedziane o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Mężczyzna dzień wcześniej przyjechał do Jeleniej Góry z towarem, który miał dostarczyć do jednego z jeleniogórskich sklepów. Po przyjeździe poszedł na dyskotekę, a następnie do night clubu, a kiedy rano obudził się stwierdził, że nie ma naczepy

- W trakcie podjętych działań policjanci kilka minut później odnaleźli naczepę z towarem na parkingu firmy, gdzie miał trafić towar – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group