Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7174
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zawalił się sufit w Galerii Karkonoskiej

Sobota, 1 marca 2008, 13:56
Aktualizacja: 18:14
Autor: Mar
Jelenia Góra: Zawalił się sufit w Galerii Karkonoskiej
Fot. Mar
W sobotę w samo południe trzynaścioro uczestników kursu dla przewoźników usłyszało trzask, a tynk z sufitu wielkości 1,5 metra na 1,5 metra spadł im na głowy. Dwie kobiety mają powierzchowne skaleczenia, ale pogotowie zabrało je do szpitala, na badania.

– Musimy sprawdzić, czy panie nie doznały wstrząśnienia – tłumaczył poszkodowanym lekarz pogotowia. Poruszeni uczestnicy kursu, mieszkańcy Jeleniej Góry, Lubania, Bolesławca, Bogatyni, Pławnej, Szklarskiej Poręby zostali zwolnieni z dzisiejszych zajęć.

Niedawno odnowione sale w stuletnim budynku Galerii Karkonoskiej wyglądają solidnie i ładnie. Jak powiedział kierownik placówki Dolnośląskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego, Zbigniew Bukowski, w tej sali, gdzie kandydaci na właścicieli firm przewozowych szykowali się do zdobycia certyfikatu zawodowego, nie było żadnych śladów, pęknięć na suficie, czy wybrzuszeń. – Przez cały miesiąc korzystaliśmy z niej tylko w soboty i w niedziele, przez resztę tygodnia stała pusta. Nie mogło to spaść wtedy? – denerwuje się mężczyzna.

Zakład jak i kursanci są ubezpieczeni, więc nie będzie problemów z roszczeniami, jednak do momentu, gdy biegli ustalą przyczynę oberwania się sufitu w każdej sali kursanci będą z obawą spoglądać w górę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group