Sobota, 3 czerwca
Imieniny: Leszka, Tamary
Czytających: 8465
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zatrzymany z wyrokiem do "odsiadki" i narkotykami

Niedziela, 25 października 2020, 9:15
Autor: WAC
Region: Zatrzymany z wyrokiem do "odsiadki" i narkotykami
Fot. policja
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu w wyniku pracy operacyjnej ustalili miejsce przebywania, a następnie zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, poszukiwanego do odbycia kary 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna w momencie zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki oraz „łamak” służący do siłowego otwierania samochodów.
W toku dalszych czynności, w wyniku przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę, funkcjonariusze zabezpieczyli woreczki strunowe z zawartością krystalicznej substancji, suszu roślinnego oraz tabletek - informuje mł. asp. Przemysław Ratajczyk z policji dolnośląskiej. - Jak się okazało, nielegalne substancje należały do 32-letniej partnerki poszukiwanego. Oboje zostali zatrzymani i przewiezieni do zgorzeleckiej komendy. Po przeprowadzonych badaniach potwierdziło się, że zabezpieczone środki to metamfetamina, marihuana oraz tabletki ekstazy.

Poszukiwany 34-latek trafił już do aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi zatrzymanym kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

6
60%
Cieszy
2
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
10%
Smuci
0
0%
Złości
1
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group