Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 4087
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sobieszów: „Zasłużeni dla Sobieszowa” uhonorowani

Środa, 14 stycznia 2015, 18:23
Aktualizacja: Piątek, 16 stycznia 2015, 8:09
Autor: AP
Sobieszów: „Zasłużeni dla Sobieszowa” uhonorowani
Fot. AP
Spotkanie Noworoczne zorganizowało wczoraj (13.01) Stowarzyszenie Sympatyków Sobieszowa. Podczas uroczystości, która odbyła się w Miejskim Domu Kultury „Muflon” przyznano honorowe tytuły „Zasłużony dla Sobieszowa". W tym roku kapituła wyróżniła: Elżbietę Kalisz, Bożenę Kotkowską i Monikę Sołek.

Tytuły przyznawane są od 2000 roku osobom najbardziej zaangażowanym w pracę na rzecz Sobieszowa. I mimo że nie idą za nimi żadne nagrody pieniężne – a tylko wręczane są symboliczne pamiątkowe dyplomy i kwiaty – jest to spore wyróżnienie.

- Jest to forma podziękowania za ciężką pracę na rzecz naszej małej ojczyzny, ale i próba zachęcenie innych do aktywnego działania - mówił prezes Stowarzyszenia Janusz Wojtas.

W tym roku drobne upominki wyróżnionym paniom ufundował również dyrektor Karkonoskiego Parku Narodowego Andrzej Raj.

W części artystycznej spotkania zaprezentowano teledyski zrealizowane podczas warsztatów artystycznych w MDK Muflon, a dedykowane każdej z wyróżnionych pań.

Dzieci z grupy Muchomorków z Przedszkola nr 11 „Krasnala Hałabały” przedstawiły jasełka, dziewczynki z klasy II „a" Szkoły Podstawowej nr 15 zaśpiewały kolędę, siostry Aleksandra i Michalina Gembickie zagrały utwory o tematyce noworocznej.

W spotkaniu uczestniczyli m.in.: prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła i jego zastępcy, radni i członkowie stowarzyszenia oraz mieszkańcy.

Włodarzom Miasta i radnym wręczono pismo z propozycją zadań do realizacji w Sobieszowie w latach 2015-2018, a spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez panie z Stowarzyszenia.

Film Telewizji StrimeoTV

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group