Poniedziałek, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6207
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zapowiedzi: okręgówka, klasa A i B

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Środa, 2 maja 2012, 18:33
Aktualizacja: 18:34
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W czwartek, 3. maja na boiska wybiegną piłkarze walczący o mistrzostwo ligi okęgowej oraz klas A i B. Najciekawiej zapowiadają się pojedynki Łużyc z BKS–em oraz Lotnika z Leśnikiem.

W poprzedniej kolejce jeżowianie wygrali w Wykrotach 3:2, a Leśnik pokonał na wyjeździe Czarnych Lwówek Śląski 3:0. Jesienią padł remis 2:2. W ligowej tabeli Lotnik ma 3 punkty przewagi nad najbliższym rywalem i 4 punkty straty do lidera z Kowar. Na spotkanie pomiędzy Lotnikiem, a Leśnikiem zapraszamy w czwartek, 3. maja od godz. 11:00 na stadion przy ul. Sportowej w Jeżowie Sudeckim.

Zestaw par 23. kolejki: (wszystkie mecze od godz. 11:00)
GKS Raciborowice - Czarni Lwówek Śl.
Włókniarz - Orzeł Wojcieszów
Piast Dziwiszów - GKS Warta Bol.
Łużyce - BKS Bolesławiec
Olimpia Kamienna Góra - Pegaz Krzeszów
Olimpia Kowary - Olsza Olszyna Lub.
Victoria Ruszów - Piast Wykroty
Lotnik Jeżów Sud. - Leśnik Osiecznica

Zestaw par A-klasy:

Grupa I:
Piast Bolków - Pub Gol 3:0 walkower
KS Chełmsko Śl. - Endico-Mitex Podgórzyn 15:00
Halniak Miłków - Orzeł Mysłakowice 16:00
Nysa Wolbromek - Chojnik Jelenia Góra 16.00
Victoria Czadrów - Pogoń Świerzawa 16:00
Orzeł Lubawka - Czarni Strzyżowiec 16:00
KS Łomnica - Woskar Szklarska Por. 9.maja, godz.18:00

Grupa II: (wszystkie mecze od godz. 16:00)
Orzeł Platerówka - Błękitni Studniska Wlk.
Cosmos Radzimów - Skalnik Rębiszów
Stella Lubomierz - Bazalt Sulików
Sudety Giebułtów - Chmielanka Chmieleń
Gryf Gryfów Śl. - Kwisa Świeradów Zdr.
Pogoń Markocice - LZS Radostów
Jaśnica Opolno Zdr. - Włókniarz Leśna

Grupa III:
LKS Ocice - KS Łąka 16:00
Przyszłość Dłużyna - Apis Jędrzychowice 16:00
LZS Radogoszcz - Jawa Otok 15:00
Górnik Węgliniec - GKS Tomaszów Bol. 17:00
Cosmos Milików - Sparta Zebrzydowa 16:00
LZS Łaziska - GKS Iwiny 16:00
Hutnik Pieńsk - Iskra Łagów 16:00

Zestaw par B-klasy:

Grupa I:
LZS Janiszów - Amfibolit Leszczyniec 13:00
Uran Okrzeszyn - Bóbr Marciszów 13:00
Orły Lipienica - Spójnia Sady 13:00
Kwarc Pisarzowice - Dragon Miszkowice 14:00
Lesk Sędzisław - Bóbr Opawa 13:00
Czarni Przedwojów - Gnejs Ogorzelec 13:00

Grupa II:
LZS Kostrzyca - KS Maciejowa 13:00
Rudawy Janowice Wlk. - Pub Gol II JG 13:00
Potok Karpniki - Lotnik II Jeżów Sud. 13:00
Hottur Borowice - Sokół Sokołowiec 13:00
GLKS Czernica - Gol Karpacz 13:00
Juvenia Rybnica - Pogoń Wleń 15:00
Lechia Piechowice - Bobry Wojanów 13:00

Grupa III:
Granica Miłoszów - Bazalt Wojciechów 13:00
Kwisa Mroczkowice - Olsza II Olszyna Lub. 13:00
KS Pasiecznik - LKS Świecie 3:0 walkower
LZS Henryków - LZS Pisarzowice 13:00
Rolnik Rząsiny - LZS Kościelnik 17:00
Pauzuje: Fatma Pobiedna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~jaca 3-05-2012 6:09
zobaczymy co kolorowi ligowcy z lotnika II dzis pokaza... czuje, ze dzis dzien sadu nad nimi... bo pierwsza druzyny dzis tez gra i nie bedzie skad brac zawodnikow.... hahahaahhh
~macius 3-05-2012 17:11
jak wyniki?
~jaca 3-05-2012 17:12
lotnik 4 w plecy i tylko to sie liczy, cieniasy za kase

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group