Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 4834
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: “Zapomniane miejsca Jeleniej Góry i okolic” – konkurs graficzny

Czwartek, 7 sierpnia 2014, 8:45
Aktualizacja: 8:47
Autor: Manu
Jelenia Góra: “Zapomniane miejsca Jeleniej Góry i okolic” – konkurs graficzny
Fot. Organizator
“Zapomniane miejsca Jeleniej Góry i okolic” to tytuł konkursu graficznego, pod patronatem Wydziału Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, organizowanego przez Dolnośląską Organizację Turystyczną, Urząd Miasta Jelenia Góra oraz Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze. Prace konkursowe należy składać do 30 sierpnia godz. 18.00 w siedzibie Karkonoskiej Informacji Turystycznej.

Wszystkie pracę powinny zostać dostarczone na płycie CD, DVD lub wedle techniki wykonania w oryginalnym formacie wraz z formularzem zgłoszenia osobiście na adres: Karkonoska Informacja Turystyczna, Plac Ratuszowy 6/7, 58-500 Jelenia Góra.

Celem konkursu jest promocja i rozpropagowanie wiedzy o zapomnianych miejscach i atrakcjach w Jeleniej Górze oraz okolicach. Zainteresowani uczestnictwem, zobligowani są do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i uprzedniego zapoznania się z zamieszczonym poniżej regulaminem konkursu.

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie jedną pracę: rysunki, obrazy, plakaty, wyklejanki, fotografie (rozdzielczość zdjęć powinna wynosić nie mniej niż 3000X2000 pikseli, w rozdzielczość 300 dpi. Rozmiar pliku nie może przekroczyć 25 MB, format 16:9, 3:2 16:10, 4:3, orientacja pion, poziom) i inne projekty.

Szczegółowe informacje o konkursie wraz z warunkami uczestnictwa znajdują się na stronie http://www.dolnyslask.info.pl/

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group