Niedziela, 4 czerwca
Imieniny: Franciszka, Karola
Czytających: 10105
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zapisz się z dzieckiem na Warsztaty MINI

Środa, 14 września 2016, 7:02
Aktualizacja: 8:35
Autor: Org
Jelenia Góra: Zapisz się z dzieckiem na Warsztaty MINI
Fot. Użyczone
Joga, warsztaty upcyclingowe (najpiękniejsze broszki–zwierzaczki ze skóry), „Balonowe Cudaki” oraz „Drzewka Szczęścia” z karkonoskich kamieni – to tylko niektóre z atrakcji Warsztatów MINI. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę (17.09) w godz. 11.00 – 13.00 w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze (ul. Cieplicka 74). Wstęp wolny (wcześniejsze zapisy).

Tym razem Warsztaty MINI podzielone są na trzy grupy. Najmłodsi (dzieci w wieku 4-6 lat) wraz z rodzicami, opiekunami będą uczestniczyć w oryginalnych warsztatach jogi z Małgorzatą Śmiechowską-Nawrot oraz w warsztatach plastycznych „Balonowe Cudaki”.

W tworzeniu broszek weźmie udział mała grupa cierpliwych dzieci w wieku ok. 7 – 13 lat. Uczestnicy zajęć dowiedzą się jak, w oryginalny sposób wykorzystać skórę i wykonać przecudnej urody broszkę-zwierzaka z odpadów kaletniczych. Warsztaty poprowadzi zjawiskowy Robert Borek Borowski.

Mniej cierpliwe starszaki - dzieci w wieku ok. 7 – 10 lat wyczarują z karkonoskich kamieni własne Drzewka Szczęścia a potem zrelaksują się i nabiorą pozytywnej energii na nadchodzący tydzień z naszą mistrzynią jogi Małgorzatą Śmiechowską-Nawrot.

Zapisać można się w siedzibie Przystani Twórczej – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze przy ul. Cieplickiej 74 w Jeleniej Górze (budynek Szkoły Podstawowej nr 6) lub pod nr tel. 75-71- 22 -892.

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group