Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 2923
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karkonosze: Zamknięte miejsca odpoczynku przy szlakach

Poniedziałek, 30 marca 2020, 6:01
Aktualizacja: Wtorek, 31 marca 2020, 7:03
Autor: KED
Karkonosze: Zamknięte miejsca odpoczynku przy szlakach
Fot. KPN
Karkonoski Park Narodowy przypomina, że zamknięte są z powodu zagrożenia epidemiologicznego miejsca odpoczynku przy szlakach.

Z tego samego względu niedostępne dla wędrówek są też szlaki: czarny do Wodospadu Szklarki, czarny - na odcinku od górnej stacji wyciągu na Kopę do szczytu Śnieżki, niebieski do Wodospadu Szklarki (dolny odcinek Czeskiej Ścieżki), niebieski prowadzący od Wangu na Okraj na odcinku Spalona Strażnica - Śnieżka - Przełęcz Okraj, czerwony, grzbietowy na odcinku Mokra Przełęcz- Dom Śląski i dalej przez Śnieżkę, Sowią Przełęcz do rozdroża Nad Sovim sedlem, żółty - Droga Jantarowa od szlaku czerwonego do granicy z Republiką Czeską, zimowe obejścia Śnieżnych Kotłów, zielony od Petrówki do Przełęczy Karkonoskiej. Zamknięte są: Wodospad Szklarki i Wodospad Kamieńczyka.

Zabroniona jest turystyka zorganizowana. Dopuszczona wyłącznie turystyka piesza. Limit przemieszczających się wspólnie osób to maksymalnie dwie (z wyłączeniem członków rodzin), odległości między osobami to minimum 1,5 metra, obowiązuje zakaz gromadzenia się na szlakach.

Twoja reakcja na artykuł?

4
20%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
15%
Nudzi
10
50%
Smuci
2
10%
Złości
1
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group