Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7622
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zamek Książ potrzebuje pomocy

Piątek, 26 grudnia 2014, 7:55
Aktualizacja: 8:02
Autor: org
Jelenia Góra: Zamek Książ potrzebuje pomocy
Fot. Organizatorzy

W dniu 10. grudnia pożar strawił blisko pół kilometra kw. dachu nad zabytkową częścią historycznego kompleksu Zamku Książ w Wałbrzychu. Obiekt, będący nie tylko wizytówką regionu, ale także perłą Europy potrzebuje pomocy finansowej.

- Jako, że w tych unikalnych wnętrzach, nasączonych historią i duchem minionych epok odbywa się Festiwal Zamkowe Spotkania z Operą, zwracamy się z prośbą do wszystkich sympatyków tej inicjatywy o pomoc finansową. Wspólnie odbudujmy narodowe dziedzictwo – apeluje dyrektor festiwalu Maciej Michałkowski. - Wszystkich darczyńców serdecznie zapraszamy na wielką GALĘ MOZARTA 27. grudnia o godz. 17.00 i 19.00. Wspólnie z naszym partnerem kupbilecik.pl wprowadziliśmy specjalną pulę biletów - cegiełek w cenach 200, 300 i 500 zł. Dyrekcja Festiwalu przekaże z każdej takiej cegiełki 75 proc. na rzecz Fundacji Księżnej Daisy von Pless, która jest operatorem inicjatywy odbudowy – dodaje.

Festiwal Zamkowe Spotkania z Operą aktywnie włącza się w promocję akcji i w całości popiera tę szczytna inicjatywę. Uprawnionym podmiotem, który organizuje akcję pomocy jest Fundacja im. Księżnej Daisy von Pless.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group