Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7162
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zakończenie roku szkolnego w SP nr 7

Sobota, 27 czerwca 2015, 7:27
Aktualizacja: Niedziela, 28 czerwca 2015, 9:33
Autor: Manu
Jelenia Góra: Zakończenie roku szkolnego w SP nr 7
Fot. BM
Wczoraj (26.06) uczniowie jeleniogórskiej Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza uroczyście pożegnali szkołę na dwa miesiące a absolwenci już na zawsze. Żegnający się nie kryli łez.

- Za nami kolejny rok szkolny, w którym nie brakowało nowych wyzwań związanych z przekazywaniem wiedzy, kształtowaniem umiejętności, wpajaniem wartości i wychowywaniem – mówiła podczas uroczystości dyrektorka “Siódemki” Elżbieta Rybak.

Jeleniogórską Szkołę Podstawową nr 7 im. Adama Mickiewicza pożegnali nie tylko uczniowie dotychczasowych klas szóstych. Równie gorąco pożegnano odchodzącą na emeryturę wieloletnią nauczycielkę bibliotekarkę Małgorzatę Szklarz, która w “Siódemce” pracowała przez 32 lata. Na pożegnanie otrzymała podziękowania od nauczycieli i dyrekcji szkoły oraz od uczniów. - Będę was wszystkich nosiła w sercu - mówiła wzruszona nauczycielka.

Gdy już wszyscy uczniowie zajęli swoje miejsca, zabrzmiał hymn narodowy. Następnie dyrektorka SP 7 Elżbieta Rybak przywitała przybyłych gości, m.in. Gabrielę Bajek z Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej jeleniogórskiego magistratu, oraz uczniów. Wprowadzono poczet sztandarowy i nastąpiło jego przekazanie młodszym rocznikom.

- Mając świadomość, ile sił wymaga nauczycielska praca, wyrażam uznanie Gronu Pedagogicznemu. Rodzicom dziękuję za współpracę, za troskę o rozwój i wychowanie swoich dzieci – powiedziała dyrektorka szkoły Elżbieta Rybak, dziękując nauczycielom i rodzicom za trud włożony w przekazywanie wiedzy, a następnie gratulując uczniom za osiągnięte wyniki w nauce i życząc wszystkim udanych wakacji.

Wreszcie nastąpiła najmilsza część uroczystości, czyli nagrodzenie najlepszych uczniów pod względem wyników i frekwencji. Podczas uroczystości wyróżniono najlepszych uczniów, którzy w minionym roku szkolnym zakwalifikowali się do finałów konkursów przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim oraz laureatów olimpiad i konkursów ogólnokrajowych. Potem klasy kończące “Siódemkę” złożyły uroczyste ślubowanie. Na koniec uczniowie klas I-III dali pokaz swoich umiejętności recytatorskich i muzycznych. Następnie wszyscy uczniowie rozeszli się wraz z wychowawcami do swoich klas, aby odebrać świadectwa.

- Wierzę, że każdy dzień wakacji przyniesie Wam wiele niezapomnianych przygód i nowych przyjaźni – powiedziała Elżbieta Rybak. - Wszystkim życzę szczęśliwych, bezpiecznych, przepięknych wakacji. Mam nadzieję, że we wrześniu spotkamy się wszyscy w znakomitych nastrojach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group