Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 4987
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zakochała się w lekarzu i podcięła sobie żyły

Środa, 24 września 2008, 10:42
Aktualizacja: 11:30
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Zakochała się w lekarzu i podcięła sobie żyły
Fot. Archiwum
Wczoraj 30–letnia kobieta usiłowała popełnić samobójstwo. Do dramatu doszło przy ul. Konopnickiej. Gdyby nie interwencja straży miejskiej, mogła umrzeć. Wcześniej już kilkakrotnie odgrażała się, że zrobi sobie krzywdę. Przyczyną tak desperackiego kroku było uniesienie miłosne.

W sprawie 30-letniej mieszkanki Świeradowa Zdroju, która od kilku miesięcy przebywa w Jeleniej Górze, straż miejska interweniowała już kilkakrotnie. Do niedawna kobieta tylko straszyła, że będzie się okaleczać. Jej groźby kończyły się jednak na słowach.

Ostatnio desperatka dała o sobie znać w barze Edward koło PKS-u, gdzie strażnikom udało się odwieść od planowanych czynów. Wczoraj popołudniu, około godziny 17 podczas patrolu strażnicy zauważyli krwawiącą kobietę z podciętymi żyłami. Wezwane pogotowie zabrało ją do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, 30-latka podcięła sobie żyły, bo chciała trafić do Bolesławca, gdzie pracuje lekarz, w którym się najprawdopodobniej zakochała. Kobieta nie chce korzystać z żadnej pomocy psychologów czy psychiatrów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group