Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 3464
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zagłosuj na sobieszowską Kunegundę

Sobota, 30 kwietnia 2016, 8:05
Aktualizacja: 8:08
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Zagłosuj na sobieszowską  Kunegundę
Fot. Użyczone
Dzielnica Jeleniej Góry promuje legendarną Kunegundę i prosi mieszkańców regionu o wsparcie głosami internetowymi w konkursie na najlepsze projekty zgłoszone lub zrealizowane w Polsce w ramach samorządowych budżetów obywatelskich. Organizatorem konkursu jest portalsamorzadowy.pl we współpracy z Fundacją Napraw Sobie Miasto.

Sobieszowski projekt – jako jeden z trzydziestu - otrzymał nominację w konkursie "Mieszkam tu! - Mądre pomysły na mądre miasto". Teraz można oddać na niego głos "za" lub "przeciw". Głosowanie zakończy się 10 maja w samo południe (o godz. 12.00). Dwa najlepiej ocenione projekty otrzymają specjalną nagrodę od czytelników Portalsamorzadowy.pl.

„Ławeczka z Kunegundą” to inicjatywa lokalna członków stowarzyszenia Zespół Aktywności Społecznej, podjęta i zrealizowana wspólnie z miastem Jelenia Góra w 2015 roku. W ramach tego zadania powstała tablica na temat historycznych i ciekawych miejsc w Sobieszowie oraz ławeczki z Kunegundą - legendarną postacią zamku Chojnik.

Aby zagłosować na ten projekt wystarczy wejść na stronę: http://www.portalsamorzadowy.pl/serwis/mieszkam-tu-2016, znaleźć projekt „Dzielnica Jeleniej Góry promuje legendarną Kunegundę” i kliknąć w banerek „podoba mi się”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group