Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5833
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zagłosuj na Karpacz w konkursie „Europa to MY”!

Wtorek, 25 czerwca 2013, 8:19
Aktualizacja: 8:21
Autor: Manu
Region: Zagłosuj na Karpacz w konkursie „Europa to MY”!
Fot. Archiwum Jelonki.com
Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Radio Zet i TVP rozpoczęli drugi etap konkursu „Europa to My”. Spośród kilkuset nadesłanych zgłoszeń wybrano zaledwie dziesięć pokazujących w najciekawszy sposób miejsca, które zmieniły się dzięki Funduszom Europejskim. Wśród tej wyłonionej dziesiątki znalazł się także Karpacz.

Karpacz, jak i pozostałe miejscowości (Inowrocław, Kostrzyn nad Odrą, Kutno, Owidz, Pałecznica, Ruda Śląska, Starachowice, Ślesin i Wałcz), ma szansę na wygraną. Liczy się największa liczba głosów oddanych przez internautów. Finałowe projekty będą prezentowane w cyklu felietonów na antenie TVP1, a także w Radio Zet. Na finałową dziesiątkę można głosować na stronie www.europatomy.pl.

W zwycięskiej miejscowości odbędzie się 31 sierpnia br. Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich oraz wielki koncert gwiazd, transmitowany w TVP 1, w Radio Zet oraz Internecie.

Ambasadorami akcji są m.in. gwiazdy muzyczne: Pectus, De Mono, Blue Cafe i Mezo oraz znani prowadzący Radia Zet: Wojciech Jagielski, Rafał Bryndal, Marcin Wojciechowski, Marzena Chełminiak, Marcin Sońta, Marek Starybrat i Kamil Nosel. Zapraszamy do głosowania!

Szczegóły na stronie: www.europatomy.pl oraz facebook.com/EuropaToMy

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group