Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 6124
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zagłosuj i obsyp domy dziecka słodyczami

Czwartek, 4 grudnia 2008, 8:40
Aktualizacja: 8:40
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Zagłosuj i obsyp domy dziecka słodyczami
Fot. Archiwum
Wchodząc na stronę firmy Wawel i głosując na jeleniogórskie domy dziecka, możesz osłodzić maluchom ich trudny los. Dzieci z dziesięciu placówek, na które wpłynie największa liczba głosów, przez pierwszy kwartał 2009 roku otrzymają co miesiąc 18 kilogramowe zestawy słodyczy. Głosy można oddawać tylko do 15 grudnia.

Już po raz drugi Wawel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia organizuje akcję „Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”. W ramach programu firma przekaże ponad sześć ton słodyczy dzieciom z blisko 460 Domów Dziecka w całym kraju czyli po 14 kilogramów dla każdej placówki.

Dodatkowo na specjalnie uruchomionym serwisie na www.wawel.com.pl przeprowadzone zostanie głosowanie. Do 15 grudnia internauci mogą oddawać głos na placówkę z załączonej na stronie liście. Do dziesięciu placówek, na które wpłynie największa liczba głosów, przez pierwszy kwartał 2009 roku trafi co miesiąc 18 kilogramów słodkości.

– Cieszymy się, że w tak magicznym i niezwykłym okresie Świąt Bożego Narodzenia możemy zamienić się w Świętego Mikołaja i obdarować dzieci słodyczami. Po raz pierwszy akcję przeprowadziliśmy w zeszłym roku. Przekazane wtedy słodycze wywołały uśmiech na twarzach podopiecznych z Domów Dziecka. Dlatego pragniemy sprawić dzieciom słodką niespodziankę także w tym roku – mówi Dorota Piwowarska, kierownik marketingu firmy Wawel S.A.

Dla wybranych domów dziecka Wawel wspólnie z radiem RMF FM przekaże również pachnącą choinkę. Ale to nie koniec niespodzianek. Słodkie upominki przygotowane są również dla głosujących. Każdy, kto odda głos, otrzyma na swój e-mail kartkę świąteczną z podziękowaniem za udział w akcji oraz kupon na filiżankę gorącej czekolady Wawel. Kupon będzie można zrealizować w jednym ze sklepów firmowych Wawel. W Jeleniej Górze mieści się on przy ulicy 1 Maja, w dawnej Bombonierce.

Lista domów dziecka, kupon konkursowy, a także wszystkie informacje na temat akcji znajdują się na stronie www.wawel.com.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group