Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 9770
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zacięta rywalizacja na korcie

Piątek, 6 czerwca 2014, 14:42
Aktualizacja: 0:16
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Zacięta rywalizacja na korcie
Fot. użyczone
Piękna pogoda, zacięta rywalizacja na korcie, pełno uśmiechów i mnóstwo nagród, tak w skrócie można opisać pierwszy turniej Akademii Tenisa Ziemnego "Fun&Play" dla dzieci i młodzieży, który odbył się w niedzielę, 1 czerwca. Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach zgodnie z programem przyjętym przez PZT "tenis10" na kortach przy ul. Sudeckiej.

Na starcie stanęło niemal 40 adeptów białego sportu, dzieci i młodzież z pełnym zaangażowaniem oddali się rywalizacji. Nie brakowało okrzyków radości, ale także można było dostrzec łzy przegranych. Na koniec każdy uczestnik turnieju został obficie nagrodzony, zadowolone głosy wypytywały o kolejną edycję turnieju. Godny naśladowania jest kontakt z zawodnikami oraz rodzicami organizatora i trenera Pawła Skoczka. - Jesteśmy pod wrażeniem pracy, którą trener wkłada w pracę z naszymi dziećmi. Ma rewelacyjne podejście, dzieci go uwielbiają w dodatku efekty widać już rok po otwarciu Akademii, oby tak dalej! - mówiła pani Ania, mama jednego z uczestników.

- Mam ogromną nadzieję, że niebawem zrobimy kolejną edycję turnieju, może z czasem stanie się to impreza cykliczna. Jestem bardzo zadowolony z frekwencji, rywalizacja mobilizuje młodzież do ciężkiej pracy i efektywnych treningów. Dziękuję wszystkim za przybycie i świetną zabawę - dodaje trener Paweł Skoczek.

Informacje o treningach oraz zapisy pod numerem telefonu: 505-406-123

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
523
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group