Sprawca, mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego, przebywał w Szklarskiej Porębie na wypoczynku. Po zgłoszeniu sprawy śledczy przeanalizowali m.in. zapisy monitoringu, co pozwoliło na ustalenie jego tożsamości. W toku postępowania ustalono, że mężczyzna wyrzucił skradzioną torebkę, natomiast telefon sprzedał w jednym z lombardów w Jeleniej Górze. Urządzenie zostało odzyskane.
47-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży. O jegodalszym losie zdecyduje sąd. Za zarzucany czyn grozi mu kara do 5lat pozbawienia wolności.











Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.