Obecnie wykonawca prowadzi prace przy szatni zlokalizowanej obok sali gimnastycznej. Obejmują one wykonanie drenażu oraz kompleksowy remont samego pomieszczenia. Zmiany widoczne są także w małej sali gimnastycznej, gdzie wymieniono już okna.
Modernizacja realizowana jest dzięki dotacji z rezerwy subwencji przeznaczonej na odbudowę i remonty placówek oświatowych poszkodowanych przez ubiegłoroczną powódź. Zakończenie inwestycji planowane jest na 24 lipca. Po jej finalizacji uczniowie i nauczyciele będą mogli korzystać z odnowionych i bardziej funkcjonalnych pomieszczeń.
Czytaj dalej: Rusza modernizacja Orlików
Czytaj dalej: Trzynastka będzie prawie jak nowa











Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.