Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 7198
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Za kulisami ciężkiego brzmienia – wernisaż Rafała Kotylaka

Niedziela, 4 sierpnia 2013, 9:29
Aktualizacja: 9:54
Autor: Adam Kieryluk
Region: Za kulisami ciężkiego brzmienia – wernisaż Rafała Kotylaka
Fot. Adam Kieryluk
W Piechowickim Ośrodku Kultury odbył się w piątek (02.08.) wernisaż poświęcony twórczości Rafała Kotylaka, znanego autora fotografii koncertowych. Jak podkreślał twórca, zdjęcia mają nie tylko wyglądać, ale i brzmieć.

Wernisaż, zorganizowany przez Piechowicki Ośrodek Kultury, zgromadził wielu gości, poczynając od mieszkańców Piechowic i Jeleniej Góry, a kończąc na rodzinie i znajomych Rafała Kotylaka. Nie zabrakło również Przyjaciół Kultury Piechowickiej oraz gości z Francji.

Rafał Kotylak urodził się w maju, 1976 roku w Piechowicach. Swą przygodę z fotografią rozpoczął od aparatu Zorka 4, zaś styczność z pierwszym aparatem cyfrowym miał w 2005 roku. Fotograficzne inspiracje czerpie z otaczającego świata, a głównym nurtem poszukiwań są zainteresowania, oscylujące wokół przyrody oraz muzyki.

- Poprzez swoją twórczość, chcę pokazać życie muzyków od drugiej strony, czyli zza kulis – mówił Rafał Kotylak.

Anna Kalisz, dyrektor Piechowickiego Ośrodka Kultury z dumą podkreślała, że ośrodek jest dobrym miejscem na spotkania z osobami już znanymi. Ale też miejscem doskonałym na promowanie nieznanych ludzi z talentem. - Za punkt honoru obrałam sobie znajdowanie osób cichych, nierzucających się w oczy, posiadających talent – podkreślała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group