Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 9090
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Za elektrośmieci wycieczka w góry

Środa, 29 maja 2019, 6:10
Aktualizacja: Czwartek, 30 maja 2019, 6:17
Autor: WAC
Janowice Wielkie: Za elektrośmieci wycieczka w góry
Fot. użyczone
Pełnym sukcesem skończyła się akcja zbiórki elektrośmieci, prowadzona w świetlicy wiejskiej „Rudawy” w Janowicach Wielkich.

Dzięki środkom pozyskanym ze zbiórki zużytego sprzętu AGD i RTV, dzieci ze świetlicy w Janowicach Wielkich już w najbliższy weekend będą mogły udać się na ekowycieczkę w Karkonosze. W jej trakcie będą kontynuować akcję „Śmieci skrzydeł nie ma mają”. Orły przednie, będące jej logo, pojawią się na czterech kolejnych schroniskach: Na Przełęczy Okraj, Jelenka (Czechy), Pod Łabskim Szczytem i na Hali Szrenickiej. Po drodze, jak zawsze, uczniowie będą sprzątać śmieci i edukować turystów. Można się do nich przyłączyć w miejscu spotkania 1.06 (sobota) o godzinie 9.00 w schronisku na Przełęczy Okraj.

Bardzo dziękuję Dominikowi Dobrowolskiemu za zachęcenie nas do zorganizowania zbiórki oraz wszystkim, którzy przekazali sprzęty za udział w akcji - mówi kierowniczka świetlicy wiejskiej "Rudawy" Krystyna Pisarska. - Szczególne podziękowania za ogromne zaangażowanie i wsparcie transportowe dla Jerzego Jachimowskiego. A w weekend jedziemy w góry - dodała

Twoja reakcja na artykuł?

8
89%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
11%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group