Sobota, 3 czerwca
Imieniny: Leszka, Tamary
Czytających: 8565
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Z seniorami w sieci

Środa, 3 marca 2021, 14:11
Autor: 112
Jelenia Góra: Z seniorami w sieci
Fot. Archiwum Policji
Kolejne spotkanie z seniorami w sieci odbyło się 1 marca. Spotkanie prowadziła policjantka z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, a gościem specjalnym była miejska rzeczniczka konsumentów w Jeleniej Górze. Spotkanie odbyło się w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Seniorzy, którzy uczestniczyli w spotkaniu uzyskali informacje, do jakich zdarzeń dochodzi z udziałem starszych osób doszło na danym terenie. Policjantka omówiła oszustwa metodą „na policjanta”, oszustwa przy inwestowaniu w kryptowaluty oraz przy sprzedaży noclegów w miejscowościach górskich.

Miejski rzeczniczka praw konsumentów zwróciła uwagę na bezpieczeństwo podczas zakupów przez Internet, na umowy zawierane przez telefon czy też na odwiedziny w mieszkaniach różnego rodzaju akwizytorów. Seniorzy mogli zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po nim odpowiadała policjantka i rzeczniczka konsumentów.

Następne spotkanie, tym razem z policjantką oraz przedstawicielem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych odbędzie się 12 kwietnia w godzinach 9.00-9.30 w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pod linkiem:

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
1
25%
Hahaha
2
50%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group