Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 6182
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Z ruin cztery kąty dla Watry

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 2 lutego 2010, 8:40
Aktualizacja: 9:21
Autor: Ania
Fot. Organizatorzy
Koło Osiedlowe Watra Jagniątkowska ma już swoją siedzibę. Uroczyste otwarcie odbyło się w minioną sobotę. Przybyło wielu mieszkańców tej dzielnicy Karkonoszy. Wszyscy bawili się dobrze, a za udane przedsięwzięcie wznieśli toast lampką szampana.

Wśród zebranych gości znalazł się prezydent Jeleniej Góry, Marek Obrębalski. Wszyscy mięli okazję obejrzeć Teatr Karawana w jednoaktówce „Na pełnym morzu” Sławomira Mrożka, wyreżyserowanej przez Tadeusza Rybickiego. Nie obyło się także bez tortu i lokalnego zespołu muzycznego, który bawił zebrane osoby. Impreza zakończyła się późnym wieczorem.

Siedziba Watry została wyremontowana, dzięki ogromnemu zaangażowaniu członków klubu. To oni sami sfinansowali przedsięwzięcie. Z całą pewnością można powiedzieć, że z ruin uczynili wyjątkowe miejsce. Będzie mógł do niego przychodzić codziennie każdy mieszkaniec.
Ideą jest integracja miejscowej ludności i sprawienie aby dzieliła się ona doświadczeniami.

Członkowie Watry planują także zorganizować warsztaty i zajęcia dla młodzieży. Zależy im na tym, żeby młodzi ludzie uzyskali potrzebną im pomoc, jak i nauczyli się czegoś nowego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~DO Jelonka 2-02-2010 9:13
Zdjęcia 1 i 2 w ogóle nie są związane z Jagniątkowem! Przecież dokumentacja rozbiórki jakiegoś budynku gdzieś indziej! Watra nie rozbierała żadnego budynku!
~arlene 2-02-2010 19:37
A może warto by było przy okazji tego artykułu podać adres tejże siedziby...
~ja 2-02-2010 22:15
ulica Karkonoska na przeciwko przystanku w stronę Michałowic- trudne nie do zauważenia
~Jagniątkowianin 3-02-2010 15:05
no narszcie może po tylu latach coś ruszy się w Jagniątkowie, dni Jagniatkowa, zjazd saniami, teraz klub pamietam jak uwczesne władze deklarowały, że zrobią tam perełkę Jeleniej Góry, a jak było wszyscy widzą Brawo Watra, najważniejsza jest inicjatywa mieszkańców, oby było takich więcej
~do Jagniątkowianin 3-02-2010 17:58
Masz rację kolego,brawo watra.Żeby jeszcze zmieniło sie podejscie pozostałych mieszkańców,żeby zachcialo im się chciec ,to miejsce naprawde może byc perełką.Jeżeli więcej osób myślało by tak jak członkowie watry mogłoby to tylko przyspieszyc ten proces.Jeszcze raz brawo.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group