Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 7958
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Z ruin cztery kąty dla Watry

Wtorek, 2 lutego 2010, 8:40
Aktualizacja: 9:21
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: Z ruin cztery kąty dla Watry
Fot. Organizatorzy
Koło Osiedlowe Watra Jagniątkowska ma już swoją siedzibę. Uroczyste otwarcie odbyło się w minioną sobotę. Przybyło wielu mieszkańców tej dzielnicy Karkonoszy. Wszyscy bawili się dobrze, a za udane przedsięwzięcie wznieśli toast lampką szampana.

Wśród zebranych gości znalazł się prezydent Jeleniej Góry, Marek Obrębalski. Wszyscy mięli okazję obejrzeć Teatr Karawana w jednoaktówce „Na pełnym morzu” Sławomira Mrożka, wyreżyserowanej przez Tadeusza Rybickiego. Nie obyło się także bez tortu i lokalnego zespołu muzycznego, który bawił zebrane osoby. Impreza zakończyła się późnym wieczorem.

Siedziba Watry została wyremontowana, dzięki ogromnemu zaangażowaniu członków klubu. To oni sami sfinansowali przedsięwzięcie. Z całą pewnością można powiedzieć, że z ruin uczynili wyjątkowe miejsce. Będzie mógł do niego przychodzić codziennie każdy mieszkaniec.
Ideą jest integracja miejscowej ludności i sprawienie aby dzieliła się ona doświadczeniami.

Członkowie Watry planują także zorganizować warsztaty i zajęcia dla młodzieży. Zależy im na tym, żeby młodzi ludzie uzyskali potrzebną im pomoc, jak i nauczyli się czegoś nowego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1075
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
11%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group