Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 10785
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Z regioncard w Karkonoszach taniej

Czwartek, 20 czerwca 2013, 11:46
Aktualizacja: 11:51
Autor: Ada Kurowska
Region: Z regioncard w Karkonoszach taniej
Fot. Regioncard
Aż 200 zł może latem w Karkonoszach w ciągu trzech dni zaoszczędzić czteroosobowa rodzina. Karta rabatowa Karkonosze Regioncard rozpoczęła na początku maja swój drugi sezon letni, oferując turystom odwiedzającym Karkonosze ponad 200 rabatów na usługi gastronomiczne, sportowe, wellness i inne. W przeciwieństwie do poprzedniego roku polscy i zagraniczni turyści mogą korzystać z 65 proc.rabatów więcej w 28 miejscowościach po polskiej i czeskiej stronie Karkonoszy.

Karta rabatowa Karkonosze Regioncard odnosi sukcesy zarówno wśród użytkowników, jak i podmiotów oferujących rabaty. Rośnie zarówno liczba kart w obiegu, jak i liczba akceptacji, czyli częstość korzystania z kart. Dzięki temu w projekt włącza się coraz więcej podmiotów, które oferują turystom w Karkonoszach swoje usługi z rabatem. -Usługi wybieraliśmy tak, aby ich portfel był jak najszerszy i naprawdę każdy turysta mógł wybrać coś dla siebie. Czy to przyjeżdża, aby się relaksować, na rowerowe wycieczki czy korzystać z imprez kulturalnych lub wędrować po górach - wyjaśnia Matěj Dunka, dyrektor Karkonosze Regioncard.

Wysokość rabatów, z jakich posiadacze Regioncard mogą latem korzystać, wynosi od 10 do 100%. Rabaty dotyczą usług gastronomicznych, kolei linowych, wypożyczalni rowerów, form aktywnego wypoczynku, sklepów, parkingów, muzeów i wielu innych usług. Posiadacze karty mogą przykładowo całkowicie bezpłatnie zwiedzić wieżę ratusza w Jilemnicy, wystawy w muzeum Čtyři Domky w Vrchlabí lub w Muzeum Karkonoskim w Pasekach nad Jizerou.

Praktyczne informacje
Cena: dorośli 17 zł, dzieci 10 zł
Ważność: dowolne 14 dni w sezonie

Wykaz rabatów w Karpaczu: 1 przejazd na torze saneczkowym Kolorowa - 50 proc., 1 przejazd na torze Apline Coaster Kolorowa - 50 proc., bilet wstępu, Western City – 30 proc., bilet wstępu, Muzeum Zabawek – 20 proc., jednorazowy bilet wstępu, Sandra Spa – Acquapark – 20 proc., łączna konsumpcja, Restauracja Dwór Liczyrzepy – 20 proc., bilet wstępu, Park Bajek – 10 proc., jednodniowe wycieczki autokarowe, Biuro Turystyczne Sudety – 10 proc., nieprzecenione produkty lokalne, Skarbiec Ducha Gór – 10 proc., bilet w dwie strony, kolej linowa Biały Jar – 10 proc.
Więcej na: www.regioncard.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group