Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 4264
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Z raną postrzałową do aresztu

Wtorek, 27 października 2009, 13:55
Aktualizacja: 13:55
Autor: Angela
REGION: Z raną postrzałową do aresztu
Fot. .....
Jakub S. z Bogatyni miał ukraść na terenie Niemiec samochód marki VW T5, przywieźć go do Polski i dobrze na nim zarobić. Plany pokrzyżowali mu jednak niemieccy policjanci. W pościgu za złodziejem funkcjonariusze otworzyli ogień.

Obecnie w Prokuraturze Rejonowej w Zgorzelcu prowadzone jest śledztwo przeciwko mieszkańcowi Bogatyni Jakubowi S., który zgłosił się do szpitala z raną postrzałową. Ustalono bowiem, że rana najprawdopodobniej powstała na terenie Niemiec podczas akcji podjętej przez niemieckich funkcjonariuszy policji, którzy próbowali zatrzymać złodzieja samochodu.

Kiedy już mężczyźnie udzielono pomocy w szpitalu, na polecenie prokuratora został on zatrzymany, następnie przedstawiono mu zarzut dokonania na terenie Niemiec kradzieży z włamaniem pojazdu marki VW T5.

Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Zgorzelcu sąd zdecydował o aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące. Obecnie śledztwo jest w toku, podjęto też kroki zmierzające do uzyskania od strony niemieckiej materiałów, które posłużą jako materiał dowodowy w prowadzonym postępowaniu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group