Środa, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 6038
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Z przyrodą za pan brat. Moda ekologiczna w cieplickiej „szóstce”

Czwartek, 2 czerwca 2011, 8:36
Aktualizacja: 10:00
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Z przyrodą za pan brat. Moda ekologiczna w cieplickiej „szóstce”
Fot. Petr
Wczoraj w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Jeleniej Górze – Cieplicach przed tłumnie zebraną publiką złożoną z nauczycieli, pedagogów i kolegów z klasy, wystąpili modele ubrani w najrozmaitsze stroje ekologiczne.

W ramach pokazu, w takt skocznej muzyki disco, solo i w parach przedstawili ubrania z materiałów nietuzinkowych: papieru, folii, plastikowych butelek, liści czy kwiatów, począwszy od tych „skrojonych klasycznie”, na bardzo finezyjnych skończywszy – przypominających np. kombinezony z Gwiezdnych Wojen.

– Mimo niekorzystnej pogody tegoroczny Dzień Dziecka upłynął w naszej szkole pod znakiem świetnej zabawy. Tym razem, przygotowaliśmy imprezę, której hasłem jest właśnie ekologia, i której częścią był Pokaz Mody Ekologicznej, strojów przygotowanych wraz z nauczycielami. Innymi słowy, edukacja przez śmiech, zwrócenie uwagi na rzeczy ważne – powiedziała nam Maria Guszała, dyrektor SP nr 6 im. Włodzimierza Puchalskiego.

I dodała: – Z okazji Dnia Dziecka, wszystkim maluchom życzę samych wspaniałych rzeczy. Z uwagi na fakt, że właśnie zbliża się koniec roku szkolnego: super wyników w nauce i samych świadectw z czerwonym paskiem!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group