Środa, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 5120
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KARPACZ: Z plakatem przez świat w Karpaczu

Sobota, 16 kwietnia 2011, 8:48
Aktualizacja: 8:50
Autor: Agrafka
KARPACZ: Z plakatem przez świat w Karpaczu
Fot. Agrafka
W Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu czynna jest wystawa „Plakat turystyczny w świecie”. To zbiór plakatów różnych autorów, którzy przedstawiali na nich najdalsze zakątki świata. Zbiór można podziwiać codziennie w godzinach od 9.00 do 17.00 za wyjątkiem poniedziałków.

Muzeum w Karpaczu od wielu lat gromadzi plakaty turystyczne w całego świata. Dzięki nim można na chwilę przenieść się do innego świata i okiem twórcy - artysty rozkoszować się pięknem przyrody, różnorodnością architektury czy kultury.

Wystawę otworzył Zbigniew Kulik dyrektor Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu. Ze względu na powierzchnię ekspozycyjną pokazano tylko część kolekcji, ale za to bardzo atrakcyjną dla zwiedzających.

W otwarciu wystawy uczestniczyli mieszkańcy Karpacza oraz zaproszeni goście, a wśród nich: Jerzy Pokój, przewodniczący Sejmiku Dolnośląskiego, Andrzej Więckowski, wicestarosta jeleniogórski, Ryszard Rzepczyński, zastępca burmistrza Karpacza oraz goście z zaprzyjaźnionego miasta Reichenbach z Niemiec z burmistrzem Andreasem Boeerem na czele.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group