Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 10108
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Z nadzieją dla Bartka

Piątek, 10 listopada 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 10 listopada 2006, 19:20
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Z nadzieją dla Bartka
Fot. Arkadiusz Piekarz
Ponad osiem tysięcy złotych zebrali organizatorzy koncertu charytatywnego oraz aukcji dzieł sztuki. Pieniądze pomogą w rehabilitacji ich kolegi.

Koncert w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. St. Moniuszki w Jeleniej Górze oraz zespołu Dyzcyplina odbył się w czwartek w auli I Liceum Ogólnokształcącego, którego absolwentem jest Bartosz Siejka.

W tym roku w marcu uległ poważnemu wypadkowi na nartach w Harrachovie. Po skomplikowanych operacjach pozostaje sparaliżowany i wymaga kosztownej rehabilitacji.

Wieczór pod hasłem „Bartek, czekamy na Ciebie!”, poprowadził znany artysta Jacek Ziobro.
Wystąpili, między innymi, Urszula Radziwanowska (fortepian), Paulina Zemankiewicz (flet poprzeczny), zespół instrumentalny w składzie: Małgorzata Wasiucionek, Paulina Kusa, Anna Szul, Anna Ślubowska i Andrzej Busse, duet Dominik Stankiewicz (perkusja) i Mateusz Kucuk (gitara basowa).

Podczas aukcji można było nabyć dzieła plastyczne ofiarowane przez „Pracownię dorosłego człowieka” i „Pracownię licealisty”, które działają przy Jeleniogórskim Centrum Kultury.

Wśród licytujących zauważyliśmy, między innymi, Miłosza Sajnoga, kandydata na prezydenta ze Wspólnego Miasta.
Dochód ze sprzedaży kawy i ciast własnej produkcji uczniów ZSO nr 1 oraz z aukcji obrazów został przeznaczony dla Bartka i jego rodziny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group