Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 2508
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Z MobiTime już korzysta ponad tysiąc pasażerów

Wtorek, 2 lipca 2013, 7:21
Aktualizacja: 7:28
Autor: Angela
Nowa usługa pobierania rozkładów jazdy na telefon komórkowy MobiTime wprowadzona w czerwcu br. przez jeleniogórskie MZK ma coraz większą rzeszę zwolenników. Sprawdź, jak ją pobrać i jak z niej korzystać.

Jak pokazują statystyki najwięcej osób korzysta z usługi na najbardziej popularnej platformie, czyli Android.

- Jeżeli chodzi o platformę Windows Phone nasze prace wciąż trwają i zakończą się w lipcu – informuje wykonawca systemu z firmy Infospread. - Będziemy gotowi do uruchomienia Windows Phone w sierpniu – dodał.

W sierpniu też ma zostać uruchomiona możliwość kupowania biletów przez MobiTime.

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w sklepach Apple App Store, Google Play lub poprzez link do pobrania aplikacji. By otrzymać link do pobrania MobiTime należy wysłać SMS-a o treści: Jgora na numer 690 845 845 (koszt zwykły SMS zgodnie z taryfą). Po otrzymaniu SMS-a z linkiem do aplikacji, należy przejść do linku w swoim telefonie i pobrać aplikację lub wpisać swój numer telefonu w oknie na stronie www.mzk.jgora.pl.

Aby sprawdzić w aplikacji rozkład jazdy na danej linii, wystarczy wejść w moduł Rozkłady wybrać linię z listy (można też znaleźć dostępne linie poprzez wpisanie nazwy przystanku).

Przy szukaniu rozkładu po raz pierwszy aplikacja wymaga połączenia z Internetem (np. siecią Wi-Fi), przy czym generuje minimalny transfer danych. Raz sprawdzony rozkład zapisuje się lokalnie w pamięci telefonu i od tej pory jest już dostępny w trybie off-line, bez konieczności łączenia się z siecią Internet.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group